TOCATOR DE CRENGI SI RESTURI VEGETALE, MESTERINO MT-350PRO, MOTOR PE BENZINA RATO IN 4 TIMPI, 420 CC, 15 CP, DIAMETRU MAXIM DE TAIERE 150 MM
Brand:
BONUS 2 litri ulei motor 4T MESTERINO - fabricat in Olanda !
Caracteristici:
Tip Produs: Tocator de crengi si resturi vegetale
Motor: RATO, in 4 timpi, pe benzina
Putere Motor: 15 CP (Cai Putere), 420 CC
Capacitate rezervor benzina: 6.5 litri
Capacitate ulei: 1.1 litri, SAE30
Diametru tambur: 350 mm, 2 lame reversibile
Viteza tambur: 2000 rpm
Transimisie: curea, dubla
Sistem de pornire: manual (la sfoara)
Capacitate de taiere (Diametru maxim): 150 mm
Roti: 16 inch 6.5-8, 10 inch 4.1-4
Dimensiune: 2683x1030x1230 mm
Greutate colet: 280 kg
Dimensiune colet: 1150x780x1230 mm
Putere si Eficienta Maxima
Inima acestui utilaj este motorul RATO de 420cc, un motor in 4 timpi recunoscut pentru fiabilitate si consum optimizat de combustibil. Cu o putere de 15 CP, tocatorul proceseaza fara efort material lemnos cu un diametru de pana la 150 mm, asigurand o productivitate ridicata chiar si in conditii de utilizare continua.
Sistem de Taiere Profesional
Performanta de taiere este garantata de tamburul masiv cu diametrul de 350 mm, echipat cu 2 lame reversibile de inalta calitate. Transmisia prin curea dubla protejeaza motorul impotriva socurilor si sarcinilor excesive, prelungind considerabil durata de viata a ansamblului mecanic.
Manevrabilitate si Constructie Robusta
Desi este un utilaj de mare tonaj (280 kg), MESTERINO MT-350PRO este surprinzator de mobil datorita setului mixt de roti de transport (16” si 10”), care permit deplasarea pe teren accidentat. Sasiul este construit pentru a rezista vibratiilor si uzurii specifice lucrarilor grele de exterior.
Performanta Industriala la Tine in Gospodarie
Alegerea modelului MESTERINO MT-350PRO reprezinta trecerea la un nivel superior de eficienta. Acest sistem performant de 15 CP nu este doar un simplu utilaj de gradina, ci o forta de lucru bruta, capabila sa curete terenuri dificile si sa proceseze tulpini groase de pana la 150 mm cu o viteza uimitoare.
Caracteristici:
Motor: RATO, in 4 ti
6604.06LEI
Tocator de crengi si resturi vegetale, MESTERINO MT-350PRO, motor pe benzina RATO in 4 timpi, 420 cc, 15 CP, diametru maxim de taiere 150 mm - exploreaza apasand butonul
Tocator de crengi si resturi vegetale, MESTERINO MT-350PRO, motor pe benzina RATO in 4 timpi, 420 cc, 15 CP, diametru maxim de taiere 150 mm - Exploreaza pe Shopping.TRUDA.io