Model: 65E7QPRO; Smart: Da; Curbat: Nu; Tip Imagine: 4K; Sistem operare: VIDAA; Tip display: QLED; Diagonala: 65 inch; Rezolutie: 3840 x 2160 pixeli; Contrast: 450 cd/mp; Aspect imagine: 16:9; Boxe: 2 x 10 W; Putere: 20 W; Sistem sunet: Dolby Atmos; HDMI: 4; S/PDIF: Da; Iesire audio: Da; Intrare PC (D-sub): Nu; Intrare PC Audio: Nu; Intrare Audio DVI: Nu; Componente (Y / Pb / Pr, L / R): Nu; Compozit (AV): Da; Ethernet (LAN): Da; Intrare RF: 2; USB 2.0: 1; USB 3.0: 1; Conector Scart: Nu; Slot CI: Plus; Wireless: Da; Bluetooth: Da; Culoare: Negru; Dimensiuni: Dimensiune cu stand: 1453 x 300 x 897 mm , Dimensiune fara stand: 1453 x 76 x 840 mm; Greutate: Greutate cu stand: 15.2 Kg , Greutate fara stand: 15 Kg; Montare pe perete VESA: 400 x 300; Putere consumata: 240 W; Refresh rate: 144 Hz