Pompa submersibila Vortex KOSHIN PKJ-750-BAB motor electric 220V 750W Ø 50 mm debit 20.4 mc/h
Brand: Koshin
Pompa submersibila Vortex KOSHIN PKJ-750-BAB motor electric 220V 750W Ø 50 mm debit 20.4 mc/h - exploreaza apasand butonul
Pompa submersibila Vortex KOSHIN PKJ-750-BAB motor electric 220V 750W Ø 50 mm debit 20.4 mc/h - Exploreaza pe Shopping.TRUDA.io