<span style="font-size:14px;">MACHETE MFA-1.1500</span><br />
<span style="font-size:14px;">Cu un design ultra-compact și tehnologie clasa D, <strong>MFA-1.1500</strong> dispune de un singur canal care livrează o putere impresionantă. La 1 Ohm, acest amplificator oferă 1500W la 14.4 V, aducând bass-ul la viață.</span>
<span style="font-size:14px;">Experimentează controlul total asupra sunetului cu <strong>MFA-1.1500</strong>. Cu un filtru de trecere joasă, reglabil între 50 și 250 Hz, și un crossover de 24 dB/octavă, poți ajusta cu precizie frecvențele pentru a obține sunetul perfect.</span>
<span style="font-size:14px;"><strong> Kit de cabluri complet 2AWG (35 mm²)</strong></span>