Oglinda patrata maro din lemn 150x150 cm Lux Vical Home

OGLINDA PATRATA MARO DIN LEMN 150X150 CM LUX VICAL HOME

Brand:

Oglinda patrata maro din lemn 150x150 cm Lux Vical Home Material: lemn de tec si sticla (oglinda) Dimensiuni suprafata de oglindire: 122x122 ccm Oglin

5249.3LEI

Economiseste 30%

Pret vechi: 7499LEI

Oglinda patrata maro din lemn 150x150 cm Lux Vical Home - exploreaza apasand butonul

Produse din aceeasi categorie

Oglinda patrata maro din lemn 150x150 cm Lux Vical Home - Exploreaza pe Shopping.TRUDA.io