Masina de slefuit orbitala AEG BEX18-125-0, disc 125 mm, 22000 rpm
Brand:
Masina de slefuit orbitala este o unealta profesionala cu alimentare cu acumulator de tip Li-ion. Tensiunea de lucru a acesteia este de 18 V in timp c
Masina de slefuit orbitala AEG BEX18-125-0, disc 125 mm, 22000 rpm - exploreaza apasand butonul
Masina de slefuit orbitala AEG BEX18-125-0, disc 125 mm, 22000 rpm - Exploreaza pe Shopping.TRUDA.io