FIERASTRAU PENDULAR RAIDER RDP-SJS20 SOLO, 2700 RPM, 20 V
Brand:
Fierastraul pendular Raider RDP-SJS20 Solo este o unealta potrivita pentru taieri precise intr-o gama variata de proiecte de renovari, constructii si bricolaj. Acesta iti permite debitarea rapida si usoara a placilor din lemn, PAL, MDF, aluminiu si otel. In functie de necesitate, poti ajusta unghiul de taiere intre 0 si 45 de grade. Produsul este prevazut cu functie pendul cu 4 setari pentru o debitare optima. Capacitatea de taiere in lemn este de 80 mm, in aluminiu de 12 mm, in otel de 5 mm, i