Clema derivatie, 35mm , 1P, Schrack IK026210 / 080210-X-4 gri
Brand:
Adâncime netă 49,30mm Lățime netă 29,30mm Înălţime 55,70mm Masă netă 0,09kg. disipare 2,10W Temperatura minimă a mediului ambiant -35°C Te
Clema derivatie, 35mm , 1P, Schrack IK026210 / 080210-X-4 gri - exploreaza apasand butonul
Clema derivatie, 35mm , 1P, Schrack IK026210 / 080210-X-4 gri - Exploreaza pe Shopping.TRUDA.io