CAROTA DIAMANTATA SEGMENT TURBO PT. BETON ARMAT DIAM. 152 X 450 (MM) - PREMIUM - DXDY.P1117.152
Brand:
Carota diamantata segment turbo pt. beton armat diam. 152 x 450 (mm) – Premium – DXDY.P1117.152 Calitate : Premium – calitate foarte buna – durata de exploatare foarte buna Pentru : beton si beton armat (ranforsari de pana la max. Ø22mm) Gaurire : cu apa Utilizare: masini de carotat Descriere: Pentru utilizarea cu masini de carotat. Segmenti turbo sudati cu laser. Conexiune: filet 1 ¼” Diametru carota: 152mm. Lungimea carotelor: 450mm. Numar segmenti: 12 Dimensiuni segment (Lung. x Gros. x Inalt.): 24 x 4.0 x 10mm Rezultatele testelor: in Beton C50 de 40 cm, ranforsat s-au realizat 24 de metri de găuri.