CAROTA DIAMANTATA 82MM PT. BETON SI ZIDARIE CU PRINDERE SDS - DXDY.SDCON.82
Brand:
Carota Diamantata 82mm pt. Beton si Zidarie cu prindere SDS – DXDY.SDCON.82 Calitate : Standard Profesional – calitate profesionala de buna performanta. Carote rosie cu 4 segmenti scurti Pentru: beton, zidarie. Taiere : uscata. Utilizare: masini de gaurit. Descriere: Segmenti sudati cu laser. O durata de viata foarte indelungata si o excelenta capacitate de taiere a materialelor datorita segmentilor de o calitate ridicata. Include burghiu de centrare cu prindere SDS-Plus. Diametru carota: 82mm. Adancime de gaurire: 75mm